wróć do listy

Zobacz wnętrze Valuepack

Zobacz wnętrze Valuepack

Budowa nowego zakładu Valuepack w Szprotawie dobiega końca. Powoli pakujemy cały nasz dobytek i 10 sierpnia rozpoczynamy przeprowadzkę. Z tej okazji postanowiliśmy dokładniej opisać wnętrze siedziby o imponującej powierzchni wynoszącej 4 500 mkw. Zobacz co tkwi we wnętrzu Valuepack.

Część medyczna i spożywcza

Specjalizujemy się w pakowaniu produktów spożywczych oraz wyrobów medycznych. Każda z tych grup wymaga określonego otoczenia i spełnienia odrębnych norm. To dlatego naszą przestrzeń pracowniczą podzieliliśmy na dwa obszary: spożywczą oraz medyczną.


Więcej o tym, czym się zajmujemy przeczytasz we wpisie: Dzień jako co dzień, czyli co robimy w Valuepack


W części medycznej znajdują się dwa clean roomy spełniające normy ISO oraz cztery pomieszczenia czyste niesklasyfikowane. Część spożywcza składa się natomiast z 4 hal produkcyjnych. Oprócz tego w nowej siedzibie powstały dwa magazyny: medyczny o powierzchni 395,38 mkw oraz spożywczy liczący 600,60 mkw. Przy magazynach znajduje się strefa przeładunkowa o powierzchni 227,24 mkw z dwiema rampami. Łącznie w magazynaj mamy aż 1345 miejsc paletowych!

Część socjalna dla pracowników

W nowej siedzibie pojawiły się też udogodnienia dla pracowników. Mogą oni korzystać ze stołówki z opcją wydawania posiłków, gdzie co środę – bez zmian – czekać będą świeże owoce, a sprzyjająca integracji przestrzeń zachęcać będzie do tworzenia przyjaznej atmosfery podczas przerw na posiłek. Nasze pracownice będą mogły korzystać też z osobnego pokoju dla karmiącej matki. Dla kierowców samochodów dostawczych przygotowaliśmy osobne zaplecze socjalne.

Przestrzeń przyjazna osobom niepełnosprawnym

Zadbaliśmy też o udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy wyznaczone miejsca parkingowe oraz toalety przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W całym zakładzie nie ma progów ani schodów, które mogłyby utrudniać przemieszczanie się.

Nowocześnie i ekologicznie

Nowy zakład został wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia, a także w nowoczesne rozwiązania, które pozwolą na wyższy komfort użytkowania. Bardzo nas cieszy to, że we wszystkich halach znajduje się oświetlenie dzienne w formie okien i świetlików. Do tej pory musieliśmy polegać na sztucznym świetle – teraz będzie do nas docierać również światło zza okien. Zainwestowaliśmy także w wysokiej klasy klimatyzację i wentylację pomieszczeń.


Więcej o nowoczesnych rozwiązaniach w naszej nowej siedzibie przeczytasz również we wpisie: Postępy na placu budowy – instalacje już gotowe


Mamy centralne radio z możliwością regulacji głośności na każdej hali, a także centralny wyłącznik oświetlenia. Wszystkie pomieszczenia posiadają automatyczne zamki, które umożliwiają wstęp tylko osobom upoważnionym. W ramach oszczędności energii każdą toaletę wyposażyliśmy w wysokiej klasy suszarki do rąk Dyson Air Blade.

Jak wygląda Valuepack na chwilę przed przeprowadzką? Zobacz galerię zdjęć:

następne artykuły

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl