wróć do listy

Zmień pracę na wiosnę. Oferty pracy w Valuepack.

Zmień pracę na wiosnę. Oferty pracy w Valuepack.

Wiosna to okres, który nastraja pozytywnie na zmiany w życiu – nie tylko prywatnym, ale i zawodowym. Niezależnie od tego, czy szukasz zawodowych wyzwań i możliwości rozwoju, czy zależy Ci na stabilnej i spokojnej pracy – mamy oferty pracy dla Ciebie. Zobacz, kogo szukamy i na czym polega praca w Valuepack.

Praca w Valuepack: Specjalista ds. transportu

Proces dostaw i zaopatrzenia, spedycja, negocjacje – szukamy specjalisty ds. transportu, który zepnie wszystkie te elementy w spójną całość. Szukamy osoby:

 • z co najmniej dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku,
 • z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2),
 • z bardzo dobrą znajomością obsługi komputera (MS Windows, MS Office, systemy ERP).

Specjalista ds. transportu będzie odpowiedzialny za proces realizacji dostaw oraz proces zaopatrzenia. Biorąc po uwagę specyfikę pracy – konieczność zapewnienia dynamicznego wypływu wyrobów gotowych oraz negocjowanie cen z klientami wymagają umiejętności pracy pod presją czasu czy samodzielności w podejmowaniu decyzji. Ważne dla nas są kwestie ekologii i ochrony środowiska. Wdrażamy właśnie dedykowane rozwiązania, które pomogą uczynić naszą flotę zieloną flotą przyjazną naturze.

Jeśli wyznajesz podobne wartości, sprawdź naszą ofertę pracy →

Praca w Valuepack: Specjalista ds. znakowania produktów

Pakowanie wyrobów medycznych to główna usługa Valuepack, którą realizujemy w obu oddziałach firmy. Proces pakowania wyrobów medycznych przechodzi regularne kontrole, audyty i pomiary. Jednym z etapów pakowania jest etykietowanie – system zarządzania etykietami Valuepack pozwala na efektywne projektowanie i drukowanie oznaczeń. Do zadań specjalisty ds. znakowania produktów należeć będzie właśnie tworzenie etykiet na opakowania, drukowanie danych weryfikowalnych na opakowaniach jednostkowych oraz kontrola tego procesu.

W pracy na tym stanowisku nie jest wymagane żadne doświadczenie. Zależy nam na osobach, które są samodzielne oraz zdyscyplinowane, a także wykazują gotowość na pracę w systemie trzyzmianowym.

Zobacz ofertę pracy i aplikuj tutaj → 

Praca w Valuepack: Technik Utrzymania Ruchu

Przez ostatnie lata przygotowywaliśmy się do włączenia maszyn i automatyzacji do procesów produkcji. Na tym etapie rozwoju poszukujemy technika utrzymania ruchu, który będzie odpowiedzialny za nadzór, modernizację i utrzymanie dostępności naszych urządzeń, a także analizę i eliminowanie przyczyn awarii. Posłuchaj, co należy do zadań na tym stanowisku:

Masz techniczny dryg? Sprawdź ofertę pracy →

Praca w Szprotawie: Pracownik produkcyjny

Stale szukamy pracowników produkcyjnych do wsparcia naszego procesu. W naszej codziennej pracy na produkcji łączymy precyzję naszych rąk oraz szybkość maszyn przemysłowych. Aktualnie nasza produkcja to proces pół-zautomatyzowany, który łączy pracę ludzi i maszyn. Czy praca pracownika produkcji jest dla Ciebie? Aplikuj, jeśli:

 • jesteś osobą samodzielną i zdyscyplinowaną,
 • higiena i przestrzeganie zasad BHP są dla Ciebie ważne,
 • jesteś otwarty/a na pracę w systemie 3-zmianowym

 

Szukasz stabilnej pracy? Powiększamy produkcję i szukamy pracowników →

Praca w Valuepack: Co oferujemy?

 • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Valuepack to holenderska firma, która istnieje od 2002 roku; nasz zakład w Polsce funkcjonuje od 2006 roku;
 • Dodatek za dojazdy do pracy – każdemu pracownikowi Valuepack mieszkającemu ponad osiem kilometrów od zakładu, przysługuje dodatek za dojazd do pracy;
 • Prywatną opiekę medyczną – dbamy o zdrowie naszych pracowników i chcemy ułatwiać im dostęp do specjalistów;
 • Możliwość ubezpieczenia grupowego – wspieramy naszych pracowników w trudnych sytuacjach życiowych;
 • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole – codziennie prowadzimy rozmowy z naszymi holenderskimi kolegami z zakładu w Nijmegen;
 • Możliwość rozwoju – dla pracowników, którzy chcą polepszać swoje umiejętności, organizujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, a także pomagamy w nauce.

następne artykuły

Praca w Valuepack – doświadczenia pracowników

Praca w Valuepack – doświadczenia pracowników

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl