wróć do listy

Wywiad z Katarzyną Ciukowską – Specjalistką ds. Personalnych

Wywiad z Katarzyną Ciukowską – Specjalistką ds. Personalnych

Katarzyna Ciukowska pracuje w dziale personalnym w zakładzie w Szprotawie. Aktywnie poszukuje nowych pracowników i dba o przyjemną atmosferę pracy w naszym zespole. W krótkim wywiadzie mówi o tym, jakich pracowników poszukujemy oraz dlaczego warto pracować w Valuepack.

Jakich pracowników poszukuje obecnie firma?

Poszukujemy pracowników produkcyjnych, poszukujemy pomocników produkcji, poszukujemy też osób, które będą nas wspierać również w rekrutacji jeśli chodzi o Holandię, poszukujemy pracowników do działu supply chain.

Czy w Valuepack pracują tylko kobiety?

Rzeczywiście w naszej firmie spora część pracowników to kobiety, natomiast zatrudniamy również panów i to na różnych stanowiskach. Myślę, że jedyną taką podstawową rzeczą, którą musi spełnić, to chcieć pracować. Całą resztę jesteśmy w stanie nauczyć, przygotować, pokazać. Wystarczą tylko dobre chęci, chęć pracy z ludźmi przede wszystkim, chęć uczenia się nowych rzeczy, rozwijania – bo takie możliwości też Valuepack daje.

Czy istnieje możliwość pracy za granicą?

Nasi pracownicy, jeśli wyrażają taką ochotę, chęć podszkolenia języka, zarobienia trochę większych pieniędzy, wyjeżdżają do Holandii i tam zapewniamy zakwaterowanie oraz pracę w zespole w troszeczkę innym charakterze. Tam są na przykład clean roomy, których jeszcze tutaj nie mamy.

Dlaczego warto pracować w Valuepack?

Plusem pracy w Valuepacku jest to, że nie można się tu nudzić, przynajmniej ja się nie nudzę, cały czas coś się dzieje. Jest to praca spokojna, dająca dużo satysfakcji i szanse rozwoju. W ostatnim czasie zmieniliśmy strukturę i możliwości awansu są naprawdę duże.

następne artykuły

Dzień Bezpiecznego Komputera: Rozmowa z informatykiem Valuepack

Dzień Bezpiecznego Komputera: Rozmowa z informatykiem Valuepack

wiecej
Więcej
Konkurs dla dzieci: Boże Narodzenie w stylu Eko

Konkurs dla dzieci: Boże Narodzenie w stylu Eko

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl