wróć do listy

Wigilia 2019 w Valuepack

Wigilia 2019 w Valuepack

Święta, prezenty i nagrody

7 grudnia spotkaliśmy się w biurze, świętując wspólnie zbliżające się Boże Narodzenie, ale przede wszystkim podsumowując kończący się rok. Nasze tradycyjne wigilijne spotkanie to już od wielu lat coś więcej niż wspólny posiłek. Podczas spotkania poznajemy nowych pracowników, nagradzamy tych będących w Valuepacku na dłużej. W tym roku także przekazaliśmy informację o nowych awansach w firmie.

To już jest taka nasza tradycja. Od kilku lat organizujemy Wiligie zakładowe. Theo zapoczątkował natomiast zwyczaj, że każdy nasz nowy pracownik z zespołu wspierającego produkcję, przedstawia się. Tak żeby każdy mógł tę osobę poznać. Nie wszystkie dotarły na Wigilię, ale jesteśmy zadowoleni z każdej z tych osób. Od pewnego czasu mamy też tradycję, że nagradzamy pracowników, którzy pracują u nas już 10 lat. W tym roku taką nagrodę otrzymała jedna pracownica, pani Danuta Urban. Dwa lata temu takich osób było siedem. – Mówi Kamila Śnita, Customer Care Manager w Valuepack.

Koniec roku – czas na plany i podsumowania

Grudzień to ważny czas w każdej firmie. Możemy spojrzeć na minione miesiące, podsumować nasze tegoroczne osiągnięcia i zaplanować kolejne. Rok 2019 okazał się dla nas kluczowy – dzięki kilku zmianom możemy poszerzyć zakres naszych usług, rozwijać produkcję oraz pozyskiwać klientów o bardziej skomplikowanych oczekiwaniach. Do tych zmian należą przede wszystkim: przeprowadzka do nowej siedziby w Wiechlicach oraz uzyskanie uprawnień GMP w zakładzie w Holandii.

O krótkie podsumowanie mijającego roku poprosiliśmy Przemysława Karolewicza, zarządzającego administracją w Valuepack oraz odpowiedzialnego za powstanie nowego budynku.

Po pierwsze bardzo się cieszymy, że ta przeprowadzka tak sprawnie poszła. Baliśmy się, że to nie będzie takie łatwe przenieść wszystkie maszyny na nową lokalizację. To się udało. A druga taka najważniejsza rzecz to świadomość tego, że większa lokalizacja to też większa przestrzeń, więcej pomieszczeń produkcyjnych do obłożenia. Dlatego teraz staramy się pozyskać nowych klientów tak, żeby jak najbardziej wypełnić zakład zamówieniami. To jest teraz dla nas największy priorytet. Mam oczywiście na myśli wyroby medyczne i farmaceutyczne. – Podsumowuje Przemysław Karolewicz, Pełnomocnik ds. HR i Administracji.

Przeprowadzka do nowego zakładu była niewątpliwie największym wydarzeniem w historii Valuepack w 2019 roku. Czy ta zmiana odpowiada wyobrażeniom Theo Snoeka, właściciela firmy?

Nie, tego nie można było sobie wyobrazić. Nawet jeśli widzisz nowy zakład na zdjęciach czy wizualizacjach. Możesz mieć pewne wyobrażenia, ale będąc jeszcze w starym budynku, nie możesz sobie tego wyobrazić. Funkcjonalność i praktyczność nowego budynku jest ponad naszymi wszelkimi oczekiwaniami. – Odpowiada Theo.

Co nowy budynek zmieni w polityce firmy? Na to pytanie odpowiedzi również udzielił jej właściciel:

Będziemy pozyskiwać nowych klientów, z bardziej zaawansowanymi oczekiwaniami, którzy będą z nami na dłużej związani. Będą to także zlecenia pełne wyzwań w procesie produkcji, podniesie się więc poziom naszych usług, co z kolei oznacza większe przychody dla firmy i wyższe wynagrodzenia dla pracowników. 

Wraz z rozwojem polskiego zakładu, ciągle skupiamy się na możliwościach jakie daje nam nasza siedziba w Holandii. Przypomnijmy, że zdobyliśmy tam uprawnienia na pakowanie wyrobów farmaceutycznych, dzięki czemu możemy rozszerzyć naszą ofertę dla obecnych i nowych klientów.

To jest moje zadanie na Nowy Rok, by rozwijać oba te zakłady głównie pod kątem pozyskiwania nowych klientów. Mówi Theo Snoek. – Przez ostatnie 3-4 lata skupialiśmy się na nowym budynku, to był nasz najważniejszy projekt. Teraz został on już zakończony, więc mogę skoncentrować się na zdobywaniu zleceń do pełnego wykorzystania budynku. W tym celu dokonaliśmy też kilku zmian na stanowiskach, podnieśliśmy kompetencje dwóch osób po to, bym mógł się właśnie tym zająć. 

Zobacz naszą krótką fotorelację z firmowej Wigilii 2019:

następne artykuły

Obsługa klienta w Valuepack – rozmowa z Izą i Gosią

Obsługa klienta w Valuepack – rozmowa z Izą i Gosią

wiecej
Więcej
Konkurs dla dzieci: Boże Narodzenie w stylu Eko

Konkurs dla dzieci: Boże Narodzenie w stylu Eko

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl