wróć do listy

Valuepack na XXIX Biegu Dziadoszan

Valuepack na XXIX Biegu Dziadoszan

12 października 2019 r. odbędzie się 29. już edycja popularnego Biegu Dziadoszan. Zachęcamy do udziału nie tylko biegaczy, ale także osoby, które chcą spędzić sobotę w nietypowy sposób. My też tam będziemy!

XXIX Bieg Dziadoszan w Szprotawie

Bieg Dziadoszan to wydarzenie organizowane przez stowarzyszenie “Szprotawo biegaj”. W pierwszej części z dystansami 200 m, 400 m, 600 m, 800 m i 1000 m będą mierzyć się uczniowie szprotawskiej szkoły podstawowej. Bieg dla dorosłych rozpocznie się natomiast o godzinie 11:30. To świetna okazja, by sprawdzić swoje możliwości i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu – pogoda ma dopisywać!

Szczególnie, że w tym roku po raz pierwszy dla biegaczy zorganizowana została “Szprotawska 10”, czyli 10-cio kilometrowy odcinek specjalny.

XXIX Bieg Dziadoszan Szprotawa

Valupack na Biegu Dziadoszan

Wśród uczestników imprezy będziecie mogli znaleźć także naszych pracowników. Z pewnością będziemy rzucać się w oczy. Dla uczestników przygotowaliśmy drobne upominki, które będziemy w tym dniu rozdawać. Będzie to także okazja do rozmowy z nami o pracy, nowej siedzibie czy funkcjonowaniu naszej firmy. Jeśli masz pytania o Valuepack, znajdź nam i je zadaj – chętnie odpowiemy.

Do zobaczenia na Biegu Dziadoszan!

następne artykuły

Wywiad z Katarzyną Ciukowską – Specjalistką ds. Personalnych

Wywiad z Katarzyną Ciukowską – Specjalistką ds. Personalnych

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl