wróć do listy

Valuepack na Kongresie Gospodarczym Lubuskie 2022

Valuepack na Kongresie Gospodarczym Lubuskie 2022

W Valuepack lubimy wykorzystywać każdą sytuację do szukania inspiracji i wymiany doświadczeń z lokalnymi przedsiębiorcami. Właśnie dlatego nasz przedstawiciel pojawił się na Kongresie Gospodarczym Lubuskie 2022.

Kongres Gospodarczy Lubuskie 2022

Tegoroczna edycja Kongresu była odpowiedzią na wyzwania i problemy wynikające z trudnej sytuacji na świecie. Poruszane tematy krążyły wokół rosnącej inflacji i kondycji polskich firm, sytuacji na rynku pracy oraz kryzysu energetycznego. Te zagadnienia nie omijają także nas. Na Kongresie Gospodarczym Lubuskie 2022 pojawił się Przemysław Karolewicz, Pełnomocnik ds. HR i Administracji w Valuepack. Jak ocenia wydarzenie i które z tematów przykuły najbardziej jego uwagę?

Takie wydarzenia są zdecydowanie potrzebne na lokalnym rynku. To okazja, by dowiedzieć się czegoś nowego, pogłębić swoją wiedzę i zdobyć nowe kontakty z innymi przedsiębiorcami czy podmiotami. Poznajemy nowe osoby, dzięki czemu łatwiej nam się wspierać czy wymieniać poglądami i pomysłami.

Nas, jako Valuepack, interesowały przede wszystkim kwestie energetyczne oraz odnawialne źródła energii. Mieliśmy okazję posłuchać ciekawych występów panelowych przez pierwsze dwa dni Kongresu. Z racji tego, że opiekuję się także działem HR, interesował mnie szczególnie trzeci dzień poświęcony rynkowi pracy oraz prawu pracy.

Interesujące okazały się wykłady naukowców z zakresu analiz dotyczących zużycia węgla i przyszłości energetycznej. Kongres odpowiadał na wiele pytań pojawiających się w kontekście aktualnej sytuacji gospodarczej i energetycznej w naszym kraju. Wiele wykładów skupiało się na pompach ciepła, energii odnawialnej, produkcji wodoru. Poznanie praktycznego zastosowania tych rozwiązań i kwestii merytorycznych to dobra lekcja. Szczególnie istotny był dla nas fragment o elektromobilności, którą wprowadzamy do Valuepack.

Przeczytaj wpis: Elektromobilność w Valuepack

 

Więcej o Kongresie Gospodarczym Lubuskie przeczytasz na https://kongres.lubuskie.pl/aktualnosci/

następne artykuły

Poznaj Wojciecha Bielewicza, kierownika utrzymania ruchu.

Poznaj Wojciecha Bielewicza, kierownika utrzymania ruchu.

wiecej
Więcej
Wspólnie pomagamy! Podsumowanie akcji Szlachetna Paczka

Wspólnie pomagamy! Podsumowanie akcji Szlachetna Paczka

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl