wróć do listy

Szukasz pracy? Aplikuj do Valuepack, jeśli…

Szukasz pracy? Aplikuj do Valuepack, jeśli…

…chcesz się rozwijać i szukasz nowych wyzwań

Valuepack to dynamiczna firma, która stale się rozwija i szuka nowych możliwości. Właśnie dlatego potrzebujemy w naszym zespole osób ambitnych i lubiących wyzwania. Dzięki takim osobowościom możemy śmiało myśleć o kolejnych krokach w naszych działaniach. Chociaż rekrutujemy na określone stanowiska i wiemy, jakich pracowników szukamy, chętnie otrzymujemy także aplikacje od kandydatów, którzy widzą w Valuepack szansę na swój rozwój i chcą wnieść do naszego zespołu świeże pomysły oraz innowacyjne rozwiązania, których do tej pory nie wykorzystywaliśmy.

Jesteśmy firmą, która wspiera swoich pracowników i daje im szansę na doskonalenie ich możliwości. Wiele osób z naszej kadry zaczynało swoją przygodę tutaj na stanowiskach niższego szczebla i w krótkim czasie awansowało na wyższe pozycje. To zasługa oferowanych przez nas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz ambicji osób, które tu pracują. Chętnie wspieramy wszelkie inicjatywy, takie jak dodatkowe studia czy kursy.

Dlaczego warto pracować w Valuepack? →

…szukasz stabilnej pracy

Valuepack na europejskim rynku istnieje od 2002 roku – to prawie dwie dekady! Nasz zakład w Polsce został otwarty kilka lat po zakładzie w holenderskim Nijmegen. Od kilkunastu lat stale działamy, inwestujemy w nowe rozwiązania i rozbudowujemy kadrę pracowniczą. W 2019 roku otworzyliśmy nasz nowy zakład w Wiechlicach, który powstał w zgodzie z najnowszymi wymogami i standardami. To nowoczesna przestrzeń, wzbogacona o innowacyjne możliwości. Nowy budynek pozwolił nam na odjęcie większej ilości zleceń, co przełożyło się też na konieczność zatrudnienia kolejnych pracowników.

Nasze działania pokazują, że jesteśmy stabilną firmą, która cały czas szuka nowych możliwości. Rozwój to także inwestowanie w naszych pracowników – każdy z nich ma zapewnioną pracę na podstawie umowy o pracę, a także może korzystać ze wszystkich benefitów. Oferujemy swoim pracownikom prywatną opiekę medyczną, dostawę świeżych owoców oraz wsparcie w rozwoju i ścieżce kariery.

…doceniasz pracę w zespole

Zespół to jedna z naszych największych zalet. Pielęgnujemy relacje, a w nowym zakładzie zadbaliśmy też o przestrzeń integracyjną do wspólnych posiłków podczas przerw. Wspólnie biegamy i uprawiamy sport w szczytnej idei, wspólnie też zorganizowaliśmy wielką przeprowadzkę do nowego zakładu. To małe rzeczy, które budują zespół i więzi. Staramy się budować świadomość o tym, jak nasze wspólne działania przyczyniają się do wzrostu efektywności naszej pracy.

Nasi pracownicy biurowi utrzymują także stały kontakt z holenderskim zespołem Valuepack. Na co dzień używamy w komunikacji języka angielskiego by dopiąć wszystkie szczegóły związane z zamówieniami i naszą pracą. To niewątpliwy plus dla osób, które lubią wyzwania i nie boją się pracy w międzynarodowym środowisku.

Trzyzmianowy system pracy w Valuepack →

valueher sesja kobieca biznesowa valuepack

…lubisz ład i porządek

Pakowanie produktów spożywczych i medycznych w Valuepack wymaga od nas nienagannej higieny. Nasz zakład podzielony jest na „strefę brudną” i „strefę czystą”. Ta druga wymaga od nas specjalnego zachowania – zakładamy tu odzież ochronną, buty, czepki i rękawiczki. To one umożliwiają nam wejście na zakład produkcyjny. Praca w Valuepack wiąże się z brakiem możliwości noszenia makijażu czy lakieru do paznokci. Obowiązkiem każdego pracownika jest także dbanie o higienę na stanowisku pracy.

Myślisz, że sprawdzisz się w Valuepack? Sprawdź nasze najnowsze oferty pracy i dołącz do naszego zespołu! REKRUTACJA →

następne artykuły

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl