wróć do listy

Rozmowa z Eweliną Nowak – Kierownikiem Zmiany w Valuepack

Rozmowa z Eweliną Nowak – Kierownikiem Zmiany w Valuepack

Jak długo pracuje Pani w Valuepack? W jaki sposób trafiła Pani do firmy?

W Valuepack pracuję od sześciu lat. Trafiłam tutaj zupełnie przez przypadek. Szukałam pracy, znalazłam ogłoszenie, złożyłam swoje CV i zostałam zaproszona na rozmowę.

Jak ocenia Pani proces rekrutacyjny? Czy staranie się o pracę było skomplikowane?

Rekrutacja sześć lat temu wyglądała troszeczkę inaczej niż teraz. Nie było żadnych testów czy zadań. Zostałam po prostu poinformowana, jak wyglądają moje obowiązki i klika dni później już zaczęłam pracę.

Jak przebiegała dotychczasowa ścieżka Pani kariery w Valuepack?

W Valuepack zaczynałam jako pakowacz. Pierwsze tygodnie nie były proste – wszystko wydawało się bardzo skomplikowane. W miarę upływu czasu zaaklimatyzowałam się i praca też stała się o wiele łatwiejsza.

Po kilku miesiącach, podczas nieobecności mojego brygadzisty, pełniłam jego obowiązki, a kiedy struktura firmy uległa zmianie, zostałam liderem procesu. Propozycję pracy na stanowisku kierownika dostałam, kiedy zastępowałam swoją przełożoną. Postanowiłam spróbować swoich sił.

Które z zadań ocenia Pani jako najbardziej wymagające na stanowisku kierownika?

Obowiązków jest sporo, ale najważniejsze jest to, żeby zespół wykonywał zamówienia zgodnie z założonymi normami jakościowymi i ilościowymi na czas. Są dni, kiedy wszystko idzie zgodnie z planem, a są takie, że w ciągu chwil trzeba przeorganizować całą pracę ze względu na awarię lub nagłą zmianę priorytetów. Wtedy decyzje trzeba podejmować szybko.

Jakie, według Pani, powinna mieć cechy osoba pracująca na stanowisku kierownika zmiany? Jakie umiejętności albo cechy charakteru przydają się na tym stanowisku?

Myślę, że osoba pracująca na tym stanowisku powinna być zdyscyplinowana i konsekwentna. Jak się dobrze zaplanuje pracę swoją i zespołu, to wszystko jest w porządku.

Co lubi Pani w swojej pracy najbardziej?

Lubię w swojej pracy to, że każdy dzień jest zupełnie inny. Nie ma mowy o monotonii, a wśród codziennych zajęć mogę się wiele nauczyć.

Za co ceni Pani Valuepack jako pracodawcę?

Przede wszystkim za to, że każdy ma szansę rozwoju, bez względu na jakim stanowisku jest. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Naprawdę, wystarczy tylko chcieć.

Jak ocenia Pani pracę w nowym zakładzie po roku jego funkcjonowania? Co jest łatwiejsze i gdzie widzi Pani jeszcze ewentualne możliwości poprawy lub rozwoju?

Komfort pracy od kiedy jesteśmy na nowym zakładzie jest nieporównywalny. Każdy ma miejsce, w którym może spokojnie wykonywać swoje obowiązki. Pracownicy na bieżąco zgłaszają, czego potrzebują, co może ułatwić i usprawnić ich pracę. W starym zakładzie było to troszkę ograniczone.

Obecnie pracuję na dziale medycznym. Kiedyś była to mała grupka osób, teraz jest coraz więcej klientów, więc cały czas się rozwijamy  i poszerzamy swoją wiedzę.

Dziękujemy za rozmowę.

następne artykuły

“Kilometry od Serca”: Podsumowanie akcji charytatywnej Valuepack

“Kilometry od Serca”: Podsumowanie akcji charytatywnej Valuepack

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl