wróć do listy

Rodzinny piknik na zakończenie wakacji

Rodzinny piknik na zakończenie wakacji

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. By osłodzić trochę koniec wakacji i powrót do szkoły, zorganizowaliśmy dzieci naszych pracowników piknik pełen gier, zabaw i słodkości. Zobacz, jak się bawiliśmy.

Integracja na zakończenie wakacji

Lubimy się spotykać, wymieniać doświadczeniami i poznawać lepiej. W ostatnich latach nasz kontakt był zdecydowanie utrudniony — pandemia zmusiła nas do zachowywania dystansu i zwracania szczególnej uwagi na bezpieczeństwo sanitarne. Tradycyjnie spotykaliśmy się na naszej firmowej wigilii, a w tym roku mieliśmy hucznie świętować dwudziestolecie powstania Valuepack. Żadne z tych planów nie mogły się odbyć tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. Na szczęście sytuacja trochę się poprawiła, co podsunęło nam pomysł na zorganizowanie pikniku dla naszych pracowników i ich rodzin.

Impreza to święto dla rodzin naszych pracowników. Pomysł zrodził się w naszych głowach dość spontanicznie. Zawsze spotykaliśmy się raczej w swoim własnym pracowniczym gronie, więc pomyśleliśmy, że tym razem świetnie byłoby zorganizować też coś dla dzieci. Ten piknik rodzinny to dobra okazja, by spotkać się, porozmawiać, poznać bliżej, pobawić przy ładnej pogodzie. Wszystko się udało — mamy przed naszą siedzibą przystępny teren, przygotowane atrakcje cieszą się zainteresowaniem, frekwencja jak najbardziej dopisała. Po pandemicznej przerwie to nasze pierwsze większe spotkanie. Mamy nadzieję, że jeżeli nic nam nie przeszkodzi, zrobimy z tego wydarzenie cykliczne. 

Katarzyna Ciukowska, specjalista ds. personalnych


Przeczytaj również: Nowa inwestycja Valuepack – hostel dla pracowników


Moc atrakcji i duże uśmiechy

Chociaż nasz pomysł na zorganizowanie tej imprezy był spontaniczny, postanowiliśmy iść na całość! Przed naszą siedzibą w Wiechlicach działo się naprawdę dużo i każdy, młodszy czy starszy, mógł znaleźć coś dla siebie. Wielka trawiasta przestrzeń dała nam pole do popisu — na dzieci czekały dmuchane atrakcje, wielkie trampoliny, byk rodeo i przejażdżka konna. Zadbaliśmy o różnorodność atrakcji — oprócz dużych aktywności, postawiliśmy też na te mniejsze. Malowanie twarzy, dmuchanie baniek mydlanych i zabawa z chustą cieszyły się popularnością szczególnie wśród młodszych uczestników zabawy. A to tylko ułamek tego, co przygotowaliśmy dla naszych gości!

Dla każdego coś smacznego

Co jest potrzebne do przeciągania liny? Dużo siły! Skąd ją wziąć? Z dobrego posiłku! Jak na prawdziwy piknik przystało, goście w przerwie od zabawy mogli zaspokoić swoje apetyty. Na miłośników wytrawnych smaków czekał rozpalony grill, ciepła kiełbasa i smażone przekąski. Z racji, że ze słodyczami mamy do czynienia na co dzień, nie mogło ich zabraknąć także na naszej imprezie. Gofry, wata cukrowa i lody skradły serce niejednego łasucha 😉

Szukasz zgranego zespołu, w którym można dobrze się bawić? Sprawdź nasze oferty pracy →

następne artykuły

Konkurs dla dzieci: Boże Narodzenie w stylu Eko

Konkurs dla dzieci: Boże Narodzenie w stylu Eko

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl