wróć do listy

Praktyki w Valuepack. Czego możesz się u nas nauczyć?

Praktyki w Valuepack. Czego możesz się u nas nauczyć?

Możliwości rozwoju, które oferujemy w Valuepack, nie dotyczą wyłącznie naszych pracowników. Chętnie dzielimy się wiedzą i naszym doświadczeniem także z młodszym pokoleniem, które dopiero zaczyna swoją ścieżkę zawodową. Drzwi naszego zakładu są otwarte dla uczniów szkół średnich i uczelni wyższych. Szukasz miejsca na praktyki zawodowe? Zobacz, czego możesz się u nas nauczyć.

Valuepack to…

międzynarodowa firma świadcząca usługi w zakresie pakowania produktów medycznych, farmaceutycznych oraz spożywczych. Na co dzień działamy w Wiechlicach koło Szprotawy oraz holenderskim Nijmegen. Wyjątkowo skrupulatnie przestrzegamy surowych zasad związanych z higieną i bezpieczeństwem w zakładzie. Za całość procesów zachodzących w firmie odpowiedzialnych jest kilka działów, które ściśle ze sobą współpracują. Zobacz, w których z nich możesz zdobywać nowe umiejętności.

Praktyki w Valuepack – dlaczego warto?

  • Dowiesz się, jak funkcjonuje duży zakład produkcyjny, czego wymaga się od osób na konkretnych stanowiskach oraz jak wygląda hierarchia w firmie.
  • Sprawdzisz, jaki tryb pracy i obowiązki najbardziej Ci odpowiadają.
  • Poznasz własne umiejętności i zdobędziesz doświadczenie zawodowe, którym warto pochwalić się w CV.
  • Będziesz pracować w miejscu o międzynarodowym charakterze. Część naszej komunikacji odbywa się w języku angielskim.
  • Masz możliwość zostać z nami na dłużej. Jeśli wykażesz się inicjatywą i pokażesz opiekunom praktyk od jak najlepszej strony, możesz zyskać szansę na dłuższy staż, a nawet pracę w przyszłości.

Praktyki zawodowe? Wybierz swój dział

Nasi praktykanci mogą korzystać z różnych obszarów i działów naszej firmy. Niezależnie od kierunku zawodowego, w którym się kształcisz, na pewno znajdziesz w Valuepack miejsce dla siebie. Poznaj bliżej nasze działy i wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej.

  • Kontrola jakości

To jednej z najważniejszych obszarów w naszej firmie. Produkty klientów są przetwarzane w surowych warunkach higienicznych w naszych pomieszczeniach typu cleanroom. Działamy zgodnie ze standardami ISO 13485 i wytycznymi EU-GMP. Współpracując z naszymi kontrolerami jakości, możesz nauczyć się nadzorować procesy jakościowe, tak by przebiegały zgodnie z procedurami.

Zobacz, jakie osoby sprawdzą się w tym dziale →

  • HR i księgowość

Nad sprawami pracowników Valuepack czuwa trzyosobowy dział personalny. Jeśli studiujesz na co dzień zarządzanie zasobami ludzkimi czy finanse i rachunkowość, świetnie się tu odnajdziesz! Po praktykach w tym dziale nauczysz się zarządzać polityką personalną firmy, poznasz szczegóły prowadzenia rekrutacji, czy przygotowywania sprawozdań finansowych.

Przeczytaj, jak na co dzień wygląda praca specjalisty ds. kadr i płac

  • Utrzymanie ruchu

Zawsze bardzo chętnie gościmy u siebie uczniów i studentów kierunków technicznych. Od kilku lat intensywnie pracujemy nad zwiększeniem udziału maszyn w naszej produkcji, dlatego nasza wiedza nie jest przestarzała i dobrze orientujemy się w najnowszych technologiach. Chcesz się nauczyć dbać o stan techniczny urządzeń? Ten dział to idealne miejsce!

Zobacz, jak pracuje dział utrzymania ruchu →

  • Łańcuch dostaw

W tym dziale nauczysz się planowania produkcji oraz pracy magazynu. Nadzorujemy proces produkcyjny tak, by przebiegał on w sposób bezpieczny i jak najlepiej zorganizowany oraz zgodny z zasadami i celami naszego przedsiębiorstwa. To coś dla Ciebie? Chętnie wprowadzimy Cię w nasz świat.

  • Magazyn

Ciekawostka! Od 2007 r. oferujemy naszym klientom także usługę wsparcia magazynowania materiałów pośrednich. Dwa lata temu wkroczyliśmy w nową jakość — nasz magazyn powiększył się do prawie 996 m² i zyskał 1345 miejsc paletowych! Chcesz wiedzieć, jak pracować na takim obszarze? Zapraszamy na praktyki!

Poznaj Darię i Patrycję, które realizowały u nas swoje praktyki zawodowe →

To tylko niektóre działy, w których możesz odbyć swoje praktyki. Praktykantom udostępniamy bardzo różne dziedziny, w jakich mogą się kształcić. Przyjmujemy zarówno osoby, które chcą poznać wyzwania pracy na produkcji, jak i te, które chcą się związać z pracą biurową.

Jak dostać się na praktyki w Valuepack?

Wystarczy zgłosić się do naszego działu HR. Wyślij nam krótkiego maila na hr@valuepack.nl, w którym opiszesz siebie i obszar Twoich zainteresowań. Dobrze, jeśli określisz też czas trwania praktyk i dziedzinę, z której chcesz się czegoś nauczyć. Dzięki temu będziemy mogli zorientować się, czy mamy wystarczające zasoby i czas, by móc wspierać Twój rozwój.

 

następne artykuły

Rozmowa z Ewą Druciarek – kierowniczką magazynu Valuepack

Rozmowa z Ewą Druciarek – kierowniczką magazynu Valuepack

wiecej
Więcej
Automatyzacja produkcji w Valuepack – od ręcznego pakowania do pakujących robotów

Automatyzacja produkcji w Valuepack – od ręcznego pakowania do pakujących robotów

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl