wróć do listy

Pracuj z nami przez wakacje!

Pracuj z nami przez wakacje!

Sposobów na spędzenie wakacji jest wiele. Jedni preferują długi wypoczynek, drudzy szukają możliwości dodatkowego zarobku. Jednak praca wakacyjna to nie tylko pieniądze. Dlaczego warto pracować w wakacje? Zobacz, co oferujemy w Valuepack i dołącz na kilka miesięcy do naszego zespołu.

 Zawodowe doświadczenie i nowe umiejętności

Praca wakacyjna to dobry wstęp do zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności. W Valuepack poznasz specyfikę naszej branży oraz nauczysz się przestrzegać najważniejszych zasad związanych z higieną w miejscu pracy. Do Twoich zadań należeć będzie między innymi organizacja stanowiska: przygotowanie urządzeń i przyrządów pomiarowych, czyszczenie i dezynfekcja powierzchni roboczych oraz dbałość o właściwy ład i porządek na miejscu pracy.

Praca w Valuepack to praca skupiona głównie wokół zdolności manualnych. Pracownicy produkcyjni pakują wyroby spożywcze i medyczne do opakowań przygotowanych przez producentów. Proces pakowania to jednak znacznie więcej. Istotna jest bieżąca kontrola jakości zapakowanego produktu oraz kontrolowanie poprawności maszyn pakujących. Wakacyjna praca w Valuepack nauczy Cię zatem skrupulatności i większego zwracania uwagi na szczegóły.

Wiedza o sposobie funkcjonowania dużej, międzynarodowej firmy

Praca w międzynarodowym przedsiębiorstwie, nawet ta wakacyjna, daje wgląd w filozofię dużego zakładu i zasady jego funkcjonowania. W 2019 roku otworzyliśmy nasz nowy zakład w Wiechlicach, który powstał w zgodzie z najnowszymi wymogami i standardami. To nowoczesna przestrzeń, wzbogacona o innowacyjne możliwości. Chociaż Wiechlice i Nijmegen dzieli ponad 800 kilometrów, jesteśmy w stałym kontakcie. Na co dzień wiele nas różni — podejście do pracy, sposób radzenia sobie z wyzwaniami, czy styl nawiązywania relacji. Na szczęście łączy nas coś ważnego — wspólne dążenie do rozwoju Valuepack.


Przeczytaj również: Jakie możliwości rozwoju oferuje Valuepack?


Poznasz nowych ludzi

Zespół to jedna z naszych największych zalet. Pielęgnujemy relacje, a w nowym zakładzie zadbaliśmy też o przestrzeń integracyjną do wspólnych posiłków podczas przerw. To małe rzeczy, które budują zespół i więzi. Staramy się budować świadomość o tym, jak nasze wspólne działania przyczyniają się do wzrostu efektywności naszej pracy. Nasz zespół to przede wszystkim różnorodność! Na pewno znajdziesz kogoś, z kim dobrze spędzisz czas i znajdziesz wspólny język!

Stałe zatrudnienie i szansa na rozwój

Kto wie, może tak spodoba Ci się w Valuepack, że zechcesz zostać u nas na stałe? Nie wykluczamy takiej możliwości! Dlaczego nasza firma to dobre miejsce dla Ciebie? Jesteśmy firmą, która wspiera swoich pracowników i daje im szansę na doskonalenie ich możliwości. Wiele osób z naszej kadry zaczynało swoją przygodę tutaj na stanowiskach niższego szczebla i w krótkim czasie awansowało na wyższe pozycje. To zasługa oferowanych przez nas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Chętnie wspieramy także wszelkie inicjatywy, takie jak dodatkowe studia czy kursy.

Myślisz o pracy wakacyjnej w Valuepack? Prześlij swoje CV za pomocą formularza → 

następne artykuły

Dzień Bezpiecznego Komputera: Rozmowa z informatykiem Valuepack

Dzień Bezpiecznego Komputera: Rozmowa z informatykiem Valuepack

wiecej
Więcej
„Po praktykach zostałam na stałe.” Daria Arcimowicz w Valuepack

„Po praktykach zostałam na stałe.” Daria Arcimowicz w Valuepack

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl