Supply Chain Leader
Polska, Szprotawa

Zakres obowiązków:

  • Zabezpieczenie ciągłości produkcji, poprzez zorganizowanie odpowiednich komponentów do zamówień realizowanych według planu produkcyjnego oraz zaplanowanie odpowiedniej ilości godzin do realizacji zamówienia;
  • Bieżące uaktualnianie planu produkcyjnego z uwzględnieniem nowych zamówień oraz bieżącej produkcji;
  • Monitorowanie poprawności wprowadzania zamówień do wewnętrznego systemu komputerowego;
  • Ustalenie i potwierdzenie terminów realizacji zleceń produkcyjnych w uzgodnieniu z klientem;
  • Nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji wysyłkowej oraz organizacja transportu zrealizowanych zamówień od i do klienta;
  • Monitorowanie stanu zapasów, materiałów i półproduktów i zgłoszenie stanów niezgodnych;
  • Monitorowanie poziomu realizacji miesięcznego targetu produkcji;
  • Monitorowanie ilości zamówień na poszczególnych procesach oraz kontakt z klientem w razie braku wystarczającej ilości zleceń;
  • Przygotowanie krótko i długoterminowych planów produkcyjnych;
  • Nadzór nad realizacją krótkoterminowych planów produkcyjnych;
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu, koordynowanie jego pracy i wyznaczanie celów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności analityczne;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim, zarządzania czasem i ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • dodatek za dojazdy do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).
WYŚLIJ CV

praca