wróć do listy

Praca w Valuepack – doświadczenia pracowników

Praca w Valuepack – doświadczenia pracowników

Pracownicy produkcji w Valuepack

W tym roku zwiększamy nasze zatrudnienie o prawie trzydzieści procent. W związku z nowym projektem intensywnie poszukujemy pracowników produkcyjnych w okolicach Szprotawy, Wiechlic czy Nowego Miasteczka. Do zadań pracowników produkcyjnych należy organizacja swojego stanowiska, pakowanie wyrobów spożywczych i medycznych oraz bieżąca kontrola poprawności ustawień maszyny na wyznaczonym miejscu prac. Nie przywiązujemy szczególnej uwagi do wcześniejszego doświadczenia zawodowego – znajdzie się u nas miejsce dla osób, które wykazują chęć i zaangażowanie do pracy, a także mogą pochwalić się zdolnościami manualnymi.

APLIKUJ TUTAJ →

Poznaj Agnieszkę, Wiktorię i Magdalenę, które opowiadają o początkach swojej pracy w Valuepack i o tym, jakich osób szukamy.

Jakie osoby odnajdą się w Valuepack?

Agnieszka Machnij zaczynała swoją pracę rok temu jako pracownik produkcji. Dzięki swoim ambicjom szybko została liderem procesu, który czuwa nad poprawnością i płynnością procesu produkcyjnego, a także planuje i rozdziela zadania pozostałym pracownikom. Doświadczenie Agnieszki pozwala ocenić, jakie osoby sprawdzą się na stanowisku produkcyjnym w Valuepack. Posłuchaj, jakie osoby odnajdą się w naszej firmie i czego mogą się spodziewać od pracy na produkcji.

Zobacz nasze aktualne oferty pracy →

Czy praca w Valuepack jest trudna?

Praca na stanowiskach produkcyjnych zwykle kojarzy się z ciężkimi obowiązkami fizycznymi. Inaczej wygląda ona jednak w Valuepack, gdzie zajmujemy się pakowaniem gotowych wyrobów spożywczych, farmaceutycznych i medycznych, a dużą część zadań wykonują maszyny produkcyjne. Posłuchaj Magdaleny Szynalskiej, która dołączyła do naszego zespołu za namową koleżanki i dowiedz się, co zaskoczyło ją najbardziej w pracy na produkcji.

Jak wygląda rekrutacja do Valuepack?

Wiemy, że zmiana pracy i poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia mogą być stresujące. Właśnie dlatego staramy się, żeby nasz proces produkcyjny trwał jak najkrócej i pozwolił kandydatom poznać nas jak najlepiej. Do naszego zespołu dołączyła niedawno Wiktoria Zarembska, która zajęła stanowisko pracownika produkcyjnego. Posłuchaj, jak wyglądały jej początki w Valuepack – co było zaskoczeniem i jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Więcej o rekrutacji do Valuepack przeczytasz tutaj →

Aplikuj na stanowisko pracownika produkcji →

następne artykuły

Dzień Bezpiecznego Komputera: Rozmowa z informatykiem Valuepack

Dzień Bezpiecznego Komputera: Rozmowa z informatykiem Valuepack

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl