wróć do listy

Praca w Szprotawie – Valuepack rekrutuje

Praca w Szprotawie – Valuepack rekrutuje

Za nami duże inwestycje i spore zmiany strukturalne w firmie, które wprowadzamy stopniowo, by móc poszerzyć pole swoich działań i zwiększyć możliwości rozwoju. Wraz z tymi zmianami zwiększają się nasze potrzeby rekrutacyjne. Przeczytaj, jakich pracowników szukamy w tej chwili i sprawdź, czy nie jesteś wśród nich.

Pracownicy produkcyjni tymczasowo i na stałe

W związku ze zwiększeniem liczby naszych klientów, a co za tym idzie – rosnącej liczby zleceń – poszukujemy przede wszystkim zaangażowanych pracowników produkcyjnych.

Osoby na tym stanowisku odpowiedzialne są za:

  • organizację stanowiska pracy, obejmującą przygotowanie urządzeń i przyrządów pomiarowych, czyszczenie i dezynfekcję powierzchni roboczych, dbałość o porządek,
  • pakowanie wyrobów spożywczych i medycznych,
  • bieżącą kontrolę poprawności ustawień maszyny,
  • bieżącą kontrolę jakości zapakowanego produktu.

O tym, kogo szukamy na stanowisko pracownika produkcji oraz co oferujemy w zamian, mówi Katarzyna Ciukowska z działu HR:

Katarzyna Ciukowska Valuepack

“Przyjmujemy wszystkie osoby, w każdym wieku, z doświadczeniem, bez doświadczenia. Najważniejsza jest oczywiście chęć do pracy. Proponujemy od razu umowę o pracę, chyba że ktoś chciałby sobie dorobić w czasie wakacji – wtedy oferujemy umowę zlecenie.

Jeżeli ktoś mieszka poza Szprotawą czy Wiechlicami, wypłacamy dodatek do dojazdu, którego wysokość uzależniona jest od liczby kilometrów. Oferujemy prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny. Jest także możliwość ubezpieczenia grupowego. Do tego mamy dodatek za obecność w pracy i dwa rodzaje premii: za jakość i za efekt.”


Pracownik Produkcji Szprowata – zobacz ofertę pracy i aplikuj online


Lider łańcucha dostaw

Do pracy w naszym zakładzie poszukujemy także wyspecjalizowanych pracowników z doświadczeniem, którzy wniosą powiew świeżości do naszego zespołu. Jedną z takich osób jest lider łańcucha dostaw, który zabezpieczy ciągłość produkcji, będzie odpowiedzialny za przygotowanie krótko i długoterminowych planów produkcyjnych, a także przejmie obowiązki związane z zarządzaniem trzyosobowym zespołem.

Poszukujemy osób posiadających doświadczenie, a także konkretne umiejętności, o których mówi Natalia Zaciek, dyrektorka zarządzająca w Valuepack:

Natalia Zaciek Valuepack“Jesteśmy firmą, która bardzo szybko się rozwija, dlatego potrzebujemy przede wszystkim osoby doświadczonej w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw i pracy z zespołem. Zależy nam na tym, by nowy pracownik miał już wcześniej do czynienia z pracą na wskaźnikach oraz styczność z Lean Manufacturing, który wprowadziliśmy do firmy ponad dwa lata temu.”

 

 


Lider Łańcucha Dostaw Szprotawa – zobacz ofertę i aplikuj online


Lider działu utrzymania ruchu

Do innego, również trzyosobowego zespołu poszukujemy także lidera utrzymania ruchu. Czego dokładnie oczekujemy od osoby na tym stanowisku? Natalia Zaciek wyjaśnia:

“Ze względu na to, że nasz park maszynowy stale się powiększa i mamy coraz większą bazę klientów, czujemy potrzebę wdrażania innowacji, pozwalających na automatyzację produkcji. Dlatego potrzebujemy osób, które będą ten park maszynowy utrzymywać w ciągłym ruchu, poszukiwać nowych technologii i możliwości na zwiększanie efektywności i wydajności pracy. Oczekujemy więc dużej samodzielności i inicjatywy w pracy.”

Na tym stanowisku również ważne jest doświadczenie w zarządzaniu ludźmi:

“Zależy nam na tym, by nowy pracownik mógł od razu prowadzić zespół. W tej chwili składa się on z trzech osób – po jednej na zmianie, bo pracujemy w systemie trzyzmianowym. Z czasem planujemy jednak ten dział powiększyć o kolejnych pracowników.”


Lider utrzymania ruchu Szprotawa – zobacz ofertę i aplikuj online


Kto może aplikować na specjalistyczne stanowiska? Liczy się doświadczenie w branży, ale nie tylko:

“Szukamy osób przede wszystkim z branży produkcyjnej, związanych z łańcuchem dostaw, jednak nie zamykamy się na inne obszary. Wszystko zależy od tego, co kandydat robił wcześniej, jaki był zakres jego obowiązków. Jeżeli widzimy, że ma on potencjał, a jego umiejętności wybiegają poza schemat, to dla nas jest to także przewaga – podsumowuje Natalia Zaciek.”


Wszystkie aktualne oferty w Valuepack znajdziesz w zakładce Oferty Pracy Szprotawa.


następne artykuły

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl