wróć do listy

Postępy na placu budowy – instalacje już gotowe!

Postępy na placu budowy – instalacje już gotowe!

Z zewnątrz budynek wygląda na gotowy, ale w środku trwają bardzo ważne prace. Nasi Goście nie zobaczą skomplikowanych instalacji schowanych głęboko w suficie, ale na pewno poczują ich działanie.

Idealne warunki w Clean Roomach

W nowej siedzibie Valuepack w Szprotawie znajdzie się aż 6 Clean Roomów w tym 2 klasy ISO, czyli klasyfikowanych “pokojów czystych”. To miejsca, w których pracujemy nad pakowaniem wyrobów medycznych. Jak sama nazwa wskazuje, czystość to najwyższy priorytet dla tych pomieszczeń, ale równie ważne są odpowiednie warunki temperaturowe.

System klimatyzacji o wysokim standardzie

Nasze klimatyzowane pomieszczenia będą zapewniały nie tylko stałą temperaturę oraz wilgotność, ale również cykliczną rotację powietrza znajdującego się w pomieszczeniach czystych. Powietrze jest tłoczone do wnętrza pomieszczeń czystych poprzez specjalny układ filtrów, eliminujących kolejne frakcje zanieczyszczeń. Całe powietrze wewnątrz pomieszczenia jest ciągle filtrowane przez zestaw filtrów HEPA w celu usuwania zanieczyszczeń powstałych wewnątrz.

Takie powietrze jest nie tylko czyste i bezpieczne dla produktów, ale także dla osób przebywających w Clean Roomach, co daje wysoki komfort pracy. Zobacz, jak wyglądają nasze nowe instalacje zanim zostaną zakryte sufitem:

następne artykuły

Dzień Bezpiecznego Komputera: Rozmowa z informatykiem Valuepack

Dzień Bezpiecznego Komputera: Rozmowa z informatykiem Valuepack

wiecej
Więcej
Wywiad z Karolem Zdebelakiem – magazynierem w Valuepack

Wywiad z Karolem Zdebelakiem – magazynierem w Valuepack

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl