wróć do listy

Początki na stanowisku Junior Supply Chain Specialist. Rozmowa z Nikolą Błaszczyńską.

Początki na stanowisku Junior Supply Chain Specialist. Rozmowa z Nikolą Błaszczyńską.

Co przemawia za pracą w Valuepack? Zapytaliśmy o to naszą nową koleżankę, Nikolę Błaszczyńską pracującą na stanowisku Junior Supply Chain Specialist. 

Co Cię przekonało do pracy w Valuepack?

Szukałam nowych wyzwań. Wcześniej pracowałam w banku i call center. Nie miałam więc doświadczenia w pracy przy procesie produkcyjnym. Znalazłam ofertę pracy na jednym z portali. Pierwszą rozmowę odbyłam z przełożonymi zdalnie. Wyszło dobrze, dlatego od razu umówiliśmy się na moją wizytę w Valuepack, na której zostałam oprowadzona po firmie.

Pochodzę z Wałbrzycha, więc nie znam dobrze lokalnego rynku pracy. Wiedziałam tylko, że Valuepack jest kojarzony ze słodyczami. Zaczynając pracę nie wiedziałam więc, czego mogę się spodziewać. Jestem miło zaskoczona, bo dobrze mi się tu pracuje.

Jak odnajdujesz się na swoim stanowisku?

Na razie jeszcze wspieram się trochę pomocą Eweliny, bardziej doświadczonej koleżanki. Chyba ma mnie już dość (śmiech). Do moich obowiązków należy między innymi planowanie produkcji biorąc pod uwagę zamówienia klientów. Rozwiązujemy bieżące problemy produkcji, księgujemy gotowe zamówienia i wprowadzamy do systemu wszystkie istotne informacje, np. te o nowych komponentach.

Na pewno jest to odpowiedzialne zajęcie. Dopóki się nie wdrożę w 100% będę jeszcze trochę zestresowana, ale myślę, że później będzie lepiej.

Co cenisz w Valuepack jako pracodawcy?

Mieszkam teraz około 20 kilometrów od Valuepack, ale po drodze odwożę dziecko do przedszkola w Żaganiu. Udało mi się ustalić z pracodawcą indywidualne godziny pracy, tak bym mogła wszystko ze sobą pogodzić. Moi współpracownicy zaczynają o 8.00, a ja chwilę wcześniej, o 7.30. Dzięki temu mogę wyjść nieco wcześnie i zdążyć do przedszkola przed zamknięciem. Ważnym czynnikiem są też dodatki do pensji za dojazdy do pracy.

Chcesz się rozwijać razem z nami? Zobacz oferty pracy Valuepack → 

następne artykuły

Zdobyliśmy uprawnienia na pakowanie wyrobów farmaceutycznych!

Zdobyliśmy uprawnienia na pakowanie wyrobów farmaceutycznych!

wiecej
Więcej
Rozmowa z Catlien Blok – HR Officer w Valuepack

Rozmowa z Catlien Blok – HR Officer w Valuepack

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl