wróć do listy

Pierwsze miesiące pracy w Valuepack. Rozmowa z Magdą Kalinowską

Pierwsze miesiące pracy w Valuepack. Rozmowa z Magdą Kalinowską

Magda Kalinowska dołączyła do nas kilka miesięcy temu jako asystentka biura. Różnorodność zadań na tym stanowisku gwarantuje brak nudy! Czym się u nas zajmuje, jak znalazła się w Valuepack i co ją zaskoczyło w pracy? Zachęcamy do przeczytania rozmowy.

Magda, opowiesz nam krótko o swojej pracy? Czym się zajmujesz?

Odpowiedzialna jestem za sprawy organizacyjne i biurowe. Porządkuję i dbam o przepływ dokumentów, pilnuję polis ubezpieczeniowych naszych aut, organizuję noclegi dla naszych gości. Zadań jest dużo, a moim głównym celem jest ułatwianie innym pracy i dbanie o kwestie organizacyjne.

Jak trafiłaś na Valuepack i dlaczego zdecydowałaś się do nas zaaplikować?

Ofertę znalazłam w Internecie na jednym z portali ogłoszeniowych. Zainteresował mnie opis stanowiska, obowiązki pokrywały się z tymi, które wykonywałam w poprzedniej pracy. O firmie nie wiedziałam wiele, kojarzyłam ją z żelkami. 😊 Plusem zdecydowanie była odległość Valuepack od mojego miejsca zamieszkania. Mieszkam w Kożuchowie, więc dojazdy nie są męczące i mam dosyć blisko.

Pracujesz u nas już trzy miesiące, to taki okres kiedy można już trochę lepiej poznać firmę. Jakie masz wrażenia po tym czasie?

Jestem mile zaskoczona fajną atmosferą w Valuepack i tym, że wszelkie obietnice składane przez pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej się spełniają. Wszystko do tej pory oceniam na plus. Przede wszystkim udało mi się lepiej poznać firmę – wiem już, że pakujemy nie tylko żelki, ale także wyroby medyczne.

Valuepack w większości tworzą kobiety. Jak odnajdujesz się w takim zespole?

Na razie odnajduję się dobrze, chociaż na początku miałam małe obawy. Mam samych braci, jestem przyzwyczajona do typowo męskiego towarzystwa i bałam się, że będzie mi się ciężko pracowało w damskim zespole. Na szczęście na razie wszystko idzie gładko.

Możesz pracować z Magdą! Zobacz, kogo właśnie szukamy do Valuepack → 

następne artykuły

11 lat w Valuepack! Jak wyglądała historia Kamili Śnity, dyrektora zarządzającego?

11 lat w Valuepack! Jak wyglądała historia Kamili Śnity, dyrektora zarządzającego?

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl