wróć do listy

Pakowanie wyrobów medycznych i farmaceutycznych w Valuepack

Pakowanie wyrobów medycznych i farmaceutycznych w Valuepack

Zanim leki czy plastry trafią do apteki, przechodzą dokładnie zaplanowaną trasę, która wiedzie także przez nasz zakład. Zastanawiasz się, jak wygląda pakowanie wyrobów medycznych i farmaceutycznych w Valuepack? Ten artykuł jest dla Ciebie.

Praca w Valuepack – zasady higieny i bezpieczeństwa to podstawa

W Valuepack pracujemy w pomieszczeniach typu clean room, które słyną ze sterylności i surowych warunków higienicznych. Tutaj nie ma miejsca na błędy! Przed rozpoczęciem pracy w clean roomie każdy pracownik przechodzi szczegółowe szkolenie oraz poznaje panujące w tym miejscu zasady bezpieczeństwa, od których nie ma odstępstw.

Nasze zakłady funkcjonują zgodnie ze standardami ISO 13485 oraz wytycznymi EU-GMP, czyli Dobrą Praktyką Produkcyjną (Good Manufacturing Practice). Warto wspomnieć, że otrzymanie licencji GMP wymaga przejścia restrykcyjnej kontroli urzędowej. Dzięki odpowiednio wdrożonym regulacjom w Valuepack osiągnęliśmy ten sukces.

Pakowanie wyrobów medycznych

Pakowanie wyrobów medycznych to główna usługa Valuepack, którą realizujemy w obu oddziałach firmy. Doskonale rozumiemy wyzwania, przed jakimi stoją ich producenci, dlatego dbamy o to, aby realizowane przez nas zlecenia odpowiadały najwyższym standardom. Proces pakowania wyrobów medycznych przechodzi regularne kontrole, audyty i pomiary. A oto jego etapy:

  1. Zebranie elementów – przed pakowaniem sprawdzamy stan wizualny wszystkich części. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności natychmiast informujemy o tym klienta.
  2. Pakowanie – stosujemy opakowania różnego typu i wielkości. Oferujemy także ekonomiczne rozwiązania dostosowane do wyrobów medycznych.
  3. Etykietowanie – System zarządzania etykietami Valuepack pozwala na efektywne projektowanie i drukowanie oznaczeń.

Pakowanie wyrobów farmaceutycznych

Od sierpnia 2019 r. pakowanie wyrobów farmaceutycznych jest możliwe w zakładzie Valuepack w holenderskim Nijmegen. Każde zamówienie jest realizowane zgodnie z wymaganiami klienta pod względem metod sterylizacji, objętości oraz terminów.

Otrzymanie licencji GMP przyznawanej przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny potwierdza wysoką jakość i standardy obowiązujące w zakładzie. Dodatkowo wszystkie wymogi związane z pakowaniem wyrobów farmaceutycznych zostały zaimplementowane także w zakresie pakowania wyrobów medycznych. Wynika to z faktu, że w Valuepack posiadamy jeden system zarządzania jakością, który nieustannie usprawniamy i wznosimy na wyższy poziom.

Pakowanie wyrobów farmaceutycznych i medycznych to nasz priorytet

Pakowanie wyrobów medycznych tak jak i pakowanie wyrobów farmaceutycznych wymaga spełnienia szeregu norm i standardów, które świadczą o wysokiej jakości wykonywanych usług. W obu filiach Valuepack nieustannie dążymy do perfekcji, dlatego możemy pochwalić się owocną współpracą z wieloma europejskimi producentami. Renoma Valuepack to także zasługa naszych pracowników, którzy każdego dnia czynnie angażują się w rozwój naszej firmy.

Chcesz dołączyć do nas? Zobacz oferty pracy w Valuepack i aplikuj!

następne artykuły

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl