o firmie

kim jesteśmy?

W Valuepack rozumiemy wyzwania związane z pakowaniem w branży urządzeń medycznych. Jesteśmy elastycznym partnerem outsourcingowym, który zobowiązuje się świadczyć usługi w zakresie pełnego pakowania w naszych obiektach.

Dzięki naszemu doświadczeniu dostrzegamy znaczenie właściwych usług w zakresie opakowań medycznych. Naszą misją jest dodawanie wartości do produktu, więc po jego zapakowaniu, można go przechowywać i rozpakowywać w pożądany sposób, zgodnie z odpowiednimi przepisami. Naszą misją jest stanie na czele rynku w oparciu o nasze profesjonalne usługi i rozwiązania w zakresie pakowania.

To dla nas ważne, abyśmy pracowali jako wiarygodny i pomysłowy partner. Poświęcamy naszą uwagę, wiedzę i źródła na zapewnienie wysokiej jakości wydajnych rozwiązań w zakresie montażu i pakowania oraz działań w naszych obiektach. To właśnie ta uwaga odróżnia nas od konkurencji. Twoje produkty są przetwarzane dokładnie w surowych warunkach higienicznych w naszych pomieszczeniach Cleanroom. Działamy zgodnie ze standardami ISO 13485 i zgodnie z wytycznymi EU-GMP. Ponadto oferujemy możliwości rozbudowy i wsparcie usług pakowania i logistyki.

Dzięki dwóm obiektom w Europie mamy doskonałą lokalizację, aby oferować nasze usługi producentom z Holandii, Niemiec, Belgii i regionów wokół nich.

Jesteś producentem produktów, organizacją producentów kontraktowych, firmą typu start-up lub inną organizacją w łańcuchu dostaw urządzeń medycznych, która planuje zlecić działalność związaną z pakowaniem? W Valuepack z dumą dostarczamy spersonalizowane opakowanie. Z uwagą słuchamy Twojej opowieści i chcemy stać się jej częścią.

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl