wróć do listy

Kolejny rok w pandemii. Jak radziliśmy sobie w 2021 roku?

Kolejny rok w pandemii. Jak radziliśmy sobie w 2021 roku?

W 2021 roku mogliśmy lekko odetchnąć od pandemicznych zawirowań i skupić się na innych sprawach. Jak minęło nam te 12 miesięcy w Valuepack? Zobacz, nad czym pracowaliśmy i co udało nam się osiągnąć. Poznaj także nasze plany na 2022 rok.

Dbaliśmy o bezpieczeństwo i ochronę zdrowia

Rzeczywistość, którą przyniósł nam rok 2020, nakreśliła wyzwania na kolejne lata. W 2021 roku staraliśmy się stawiać im czoła i nie zostawiać nikogo w tyle. Minione dwanaście miesięcy to czas nieustającej troski o dobro pracowników ich bezpieczeństwo. Udało nam się zapewnić wszystkim komfortowe warunki pracy i stabilną pracę.

Nasze wysiłki zostały wyróżnieniami w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Valuepack zostało laureatem II miejsca w grupie lubuskich zakładów posiadających od 51 do 250 pracowników. Dziękujemy wszystkim odpowiedzialnym za ten sukces!

Więcej o nagrodzie przeczytasz tutaj: https://valuepack.pl/valuepack-wyrozniony-w-konkursie-pracodawca-organizator-pracy-bezpiecznej/

Przywitaliśmy na świecie nowych członków rodziny Valuepack

W 2021 roku rodzina Valuepack powiększyła się! I nie mówimy tu tylko o nowych pracownikach, ale także o narodzinach dzieci. Nasze koleżanki, Iza z działu Customer Care i Natalia, dyrektor zarządzający, zostały mamami!

Okres oczekiwania na narodziny postanowiliśmy uczcić organizując dziewczynom Baby Shower – to pierwsze takie wydarzenia w naszej firmie! Były słodkości, puszysty tort i tematyczne dekoracje. Miło było zobaczyć wielki uśmiech na twarzach naszych koleżanek. Do zobaczenia wkrótce!

Więcej o niespodziankowym baby shower przeczytasz tutaj: https://valuepack.pl/niespodzianka-baby-shower-w-valuepack/

Mówimy o kobietach w biznesie

Pozycja kobiet w biznesie zmienia się. W Valuepack chętnie opowiadamy o swoich doświadczeniach i wyzwaniach na tym polu. Okazją do głośnego mówienia o znaczeniu kobiet w naszej firmie jest stworzony w 2021 roku cykl #ValueHer.

W marcu 2021 roku oddałyśmy głos naszym pracownicom. Nagrałyśmy kilka profesjonalnych wywiadów, w których opowiadamy o naszej pracy oraz przygotowałyśmy cykl złotych myśli w naszych mediach społecznościowych. To nie wszystko! W 2022 roku odbędzie się premiera naszego podcastu!

Przeczytaj o #ValueHer na https://valuepack.pl/valueher-pol-roku-za-nami-jak-wrazenia/

2022 – czekają nas ciekawe wyzwania!

Rok 2022 zaczynamy pełni nadziei i pozytywnej energii! Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, które stoją przed nami. Cały czas będziemy pracować nad bezpieczeństwem naszych pracowników i komfortem ich pracy. Co jeszcze nas czeka?

Nowy projekt, nowi pracownicy

Jeden z naszych stałych klientów zaangażował nas do swojego kolejnego, dużego projektu. Oznacza to, że zwiększymy produkcję w naszym zakładzie i aktywnie prowadzimy rekrutację na pracowników produkcji i inne stanowiska usprawniające naszą pracę. Planujemy zwiększyć zatrudnienie o około 30%!

Zobacz, kogo szukamy:

Valuepack NL obchodzi 20 urodziny!

2022 rok to wyjątkowy moment dla Valuepack. 20 lat temu, w 2002 roku Theo Snoek założył holenderski oddział firmy. Początki nie były łatwe, ale od początku działalności stale rozwijamy naszą ofertę i dostosowujemy możliwości pod oczekiwania naszych klientów i partnerów.

Dzisiaj posiadamy dwie nowoczesne placówki, powierzchnię magazynową, a także firmową naczepę, która dowozi zapakowane produkty prosto do zakładów naszych zleceniodawców.

To był wartościowe lata, dlatego świętowanie naszego dwudziestolecia będzie trwało długie miesiące! Nie chcemy wyłącznie wspomnieć o tym fakcie, ale odpowiednio celebrować nasz sukces. Już niedługo będziecie mogli zobaczyć, jak mijały nam te dwie dekady.

Możesz być częścią Valuepack. Zobacz nasze oferty pracy →

następne artykuły

Optymalizacja produkcji w Valuepack. Z jakich rozwiązań korzystamy?

Optymalizacja produkcji w Valuepack. Z jakich rozwiązań korzystamy?

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl