wróć do listy

Kobieca sesja biznesowa w ramach #ValueHer

Kobieca sesja biznesowa w ramach #ValueHer

Kontynuujemy nasze działania w ramach cyklu #ValueHer, czyli projektu pokazującego siłę pracowniczek Valuepack! Ostatnio postanowiłyśmy trochę odświeżyć nasze zdjęcia biznesowe i zorganizowałyśmy małą sesję zdjęciową – zobaczcie, skąd taki pomysł i jak wykorzystamy jego rezultaty.

Women power strikes again!

Chociaż pomysł stworzenia projektu #ValueHer narodził się całkiem niedawno, zdecydowałyśmy, że warto rozwijać go w naszej firmie szybko i intensywnie.  To cykl, w którym chcemy pokazywać Valuepack jako miejsce pracy przyjazne kobietom i tworzone w większej mierze przez kobiety. To, jak radzimy sobie z trudnościami w firmie często determinowane jest właśnie tym, kim jesteśmy i jakie szanse daje nam nasze miejsce pracy.

Jak i po co rozwijamy cykl #ValueHer? →

Po co nam biznesowa sesja pracownicza?

Sesja zdjęciowa, którą zorganizowałyśmy w marcu, miała nam pomóc w kilku kwestiach. Przede wszystkim, potrzebowaliśmy odświeżenia naszej komunikacji i uzupełnienia firmowej galerii. Od kilkunastu lat tworzymy Valuepack, wdrażamy nowe technologie i rozwiązania, a także optymalizujemy procesy produkcyjne. Mamy doświadczenie, znamy się na swojej branży i jesteśmy w niej ekspertami. Świat się zmienia, zmienia się także podejście do specjalistów. Chcemy pokazywać jak pracuejmy na co dzień – sesja wizerunkowa w ramach #ValueHer jest więc także okazją do poprawy naszych biznesowych profili w mediach społecznościowych.

katarzyna ciurkowska valuepack valueher sesja zdjęciowa

valuepack sesja valueher wiechlice szprotawa praca

#ValueHer to coś więcej, niż tylko zdjęcia!

Zdjęcia przydadzą nam się do komunikacji w mediach społecznościowych, ale tego dnia zrobiliśmy znacznie więcej! Na naszej stronie już nie raz pojawiały się wywiady z naszymi pracownikami – zwykle pytałyśmy o to, jak pracuje im się w naszej firmie i z jakimi wyzwaniami się mierzą. Wraz ze stworzeniem #ValueHer, chcemy pokazywać mocniej naszą stronę biznesową – naszą znajomość rynku, trendów w branży i innowacyjnych rozwiązań, które wdrażane są już niemal w każdej firmie. Stwierdziłyśmy, że najlepiej będzie, jeśli skupimy się tym razem na wywiadach eksperckich – nieco dłuższych formach, które pokażą jak pracujemy i kim jesteśmy. Kobieta mówiąca o pracy na magazynie wśród mężczyzn? Specjalistka nadzorująca jakość naszej pracy? Wszystko znajdziecie niedługo na naszych kanałach.

Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto u nas pracować! →

#ValueHer to tylko kobiety?

Oczywiście, że nie! W naszej firmie pracują także mężczyźni i, chociaż są w mniejszości, są jej solidnym fundamentem. Właśnie dlatego nie mogło ich zabraknąć podczas sesji zdjęciowej! #ValueHer pokazuje nie tylko siłę kobiet pracujących w Valuepack, ale też nastawienie pracujących tu mężczyzn i ich codzienne wsparcie. To niesamowicie ważne, żeby środowisko pracowików było zgrane i pomimo różnic potrafiło ze sobą współpracować w każdej sytuacji.

valuepack pracownicy szprotawa

następne artykuły

Pomóżmy potrzebującym – zbiórka żywności w Valuepack

Pomóżmy potrzebującym – zbiórka żywności w Valuepack

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl