wróć do listy

Jak praca w holenderskim zakładzie pomaga w awansie? Poznaj historię Eweliny Sikory, Supply Chain Specialist.

Jak praca w holenderskim zakładzie pomaga w awansie? Poznaj historię Eweliny Sikory, Supply Chain Specialist.

Ewelina Sikora kilka miesięcy temu awansowała na stanowisko Supply Chain Specialist. Jak wyglądała jej historia w Valuepack?

Ewelino, Twoja przygoda z Valuepack nie zaczęła się w Polsce, a w Holandii…

Tak, moja kariera w Valuepack zaczęła się w Holandii, gdzie pracowałam rok. O możliwości wyjazdu dowiedziałam się od mojej mamy, która również tu pracuje. Zdecydowałam się na wyjazd po studiach, żeby trochę zarobić na start w dorosłe życie. Wróciłam do Polski i usłyszałam, że w Valuepack jest wolne stanowisko specjalisty ds. znakowania produktów. Postanowiłam spróbować swoich sił — ostatecznie pracowałam na tym stanowisku dwa lata.

To skąd pomysł na zmiany?

Ruszyła rekrutacja na Supply Chain Specialist, więc postanowiłam się zgłosić i tak zaczęła się moja przygoda z działem planowania. Przejście do innego działu i późniejszy awans to rzeczywiście duże zmiany. Wcześniej pracowałam na zmiany, teraz mam stałe godziny pracy, a moje obowiązki wiążą się z większą odpowiedzialnością. Teraz odpowiadam za planowanie produkcji po stronie medycznej.

W pracy na tym stanowisku na pewno pomaga mi znajomość zakładu i produkcji od zera. Styczność z pakowaniem, którą miałam w holenderskim zakładzie i późniejsza praca przy drukowaniu etykiet na pewno pomogły mi lepiej poznać proces produkcji, który teraz planuję.

Czy jest coś, co sprawia Ci trudność w pracy?

Największym wyzwaniem jest sprawdzanie i kontrolowanie komponentów — kiedy do nas przyjadą, kiedy gotowe produkty muszą wyjechać do klienta. Musimy pilnować, żeby cały proces był spójny, a jego poszczególne etapy zgrane ze sobą.

Z kim pracujesz na co dzień?

W dziale planowania części medycznej jesteśmy we dwie, ja i Nikola. Do tego oczywiście lider, Karolina Matkowska, która cały czas nas wdraża i pomaga w pełnieniu obowiązków. Jestem trochę bardziej doświadczona niż Nikola, dlatego chętnie wspieram ją w jej pracy. To też wyzwanie i mały sprawdzian dla mnie — pomagam i jednocześnie się uczę.

Szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju? Sprawdź nasze oferty →

następne artykuły

Jak wygląda Eko Świat dzieci? – rozstrzygnięcie konkursu

Jak wygląda Eko Świat dzieci? – rozstrzygnięcie konkursu

wiecej
Więcej
Praca w clean roomach Valuepack. Czego się spodziewać?

Praca w clean roomach Valuepack. Czego się spodziewać?

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Kamila Śnita
Managing Director

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Katarzyna Ciukowska
Specjalista ds. personalnych

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl