wróć do listy

Dzień jak co dzień, czyli co robimy w Valuepack

Dzień jak co dzień, czyli co robimy w Valuepack

Wbrew powszechnie panującej opinii, nie jesteśmy fabryką cukierków. Słodkości jednak u nas nie brakuje. Czym tak naprawdę zajmujemy się w Valuepack, kogo obsługujemy i jakich pracowników poszukujemy? Zapraszamy do lektury.

Co Valuepack ma wspólnego z cukierkami?

Nasz zakład Valuepack w Szprotawie powstał w 2006 r. jako odpowiedź na rosnącą ilość zamówień oraz oczekiwań klientów. Wcześniej firma działała tylko na terenie Holandii, w miejscowości Nijmegen. Od 2002 r. specjalizujemy się w usługach pakowania – umożliwiamy dużym koncernom outsourcowanie tych czynności. Dzięki temu nie muszą one tworzyć własnych przestrzeni do pakowania, utrzymywać pracowników ani magazynować zapakowanych produktów.

valuepack pakowanie produktów szprotawa

Tak się składa, że największymi naszymi partnerami są właśnie firmy produkujące słodycze. To dlatego w naszym magazynie można zobaczyć mentosy, żelki, lizaki i inne produkty przeznaczone dla dzieci oraz miłośników słodkości. Nasze największe kontrakty realizujemy w tej chwili dla klientów z Holandii i Niemiec.

Zaczęło się od wyrobów medycznych

Mimo że Valuepack kojarzone jest ze słodyczami, tak naprawdę pakowanie wyrobów medycznych jest naszą priorytetową usługą. Realizujemy ją w naszym zakładzie w Holandii, częściowo również w Szprotawie. To właśnie, między innymi, ze względu na tę usługę budujemy nową siedzibę, lepiej przystosowaną do spełnienia wymogów związanych z produktami medycznymi.

valuepack pakowanie wyrobów medycznych szprotawa

Czym jest clean room i do czego służy?

Co pozwala nam zachować wysoką jakość usług związanych z pakowaniem wyrobów medycznych? Nasze clean roomy, czyli pomieszczenia, w których panują podwyższone standardy związane z czystością. Każdy pracownik jest szczegółowo szkolony przed rozpoczęciem pracy w tym pomieszczeniu, ponieważ zasady higieny i bezpieczeństwa są w tym przypadku sprawą pierwszorzędną.

valuepack szprotawa pakowanie wyrobów medycznych

Do tej pory clean roomy znajdowały się głównie w naszej siedzibie w Holandii. Niebawem wprowadzimy je do  nowego zakładu Valuepack w Szprotawie. Powstaną tutaj zarówno pomieszczenia czyste jak i clean roomy klasy ISO. Na potrzeby nowych clean roomów zadbaliśmy również o wysoki standard systemu klimatyzacji, który umożliwi eliminację zanieczyszczeń.

Więcej o nowoczesnym systemie klimatyzacji w zakładzie w Szprotawie przeczytasz we wpisie: Postępy na placu budowy – instalacje już gotowe!

Bezpieczeństwo i higiena przede wszystkim

Niezależnie od tego co pakujemy – słodycze czy wyroby medyczne – zawsze przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. To bardzo ważne i wie o tym każdy nasz pracownik. Dlatego jeśli lubisz porządek, a dbanie o własną higienę jest dla Ciebie ważne – to wystarczy, by dołączyć do naszego zespołu pracowników produkcyjnych. Równie ważne jest zorientowanie na detal, cierpliwość i staranność.

valuepack szprotawa

Kogo jeszcze szukamy do naszego zespołu? Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj: Oferty pracy Valuepack w Szprotawie.

Jeśli znajdziesz na liście interesującą Cię ofertę, kliknij na “więcej” i wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się pod treścią oferty. Nie widzisz pracy dla siebie? Skorzystaj z formularza na stronie głównej – napisz, czym chcesz się zajmować i załącz swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą, kiedy zwolni się odpowiednie stanowisko.

następne artykuły

Od managera do dyrektora zarządzającego – rozmowa z Natalią Zaciek

Od managera do dyrektora zarządzającego – rozmowa z Natalią Zaciek

wiecej
Więcej

kontakt

skontaktuj się z nami

Kamila Śnita Valuepack Szprotawa

Holandia

Valuepack B.V.
De Vlotkampweg 4
6545 AG Nijmegen

+31 24 642 43 68
hr@valuepack.nl

Katarzyna Ciukowska Valuepack Szprotawa

Polska

Valuepack Europe Sp. z o.o.
ul. Nowa 2a Wiechlice
67-300 Szprotawa

+48 68 376 12 10
hr@valuepack.nl